Jdi na obsah Jdi na menu

Soupisky týmů 2013/14  (mixy)
(A=registrován - číslo registrace),  (?- registrace nedohledána/neregistrován)

SK Řetězárna Česká Ves: Miroslav Lysák (A-156), Jaroslav Hubyč  (A-425), Petr Kubíček (A-406), David Marek (A-?), Michal Matys (A-255), Jiří Mazák (A-159), Martin Šalplachta(A-161), František Šalplachta (A-162), František Šalplachta st. (A-162), Petr Venos (A-434), Monika Čtveráčková (A-426), Kateřina Divišová (A-441), , Hana Marková (A-415), Marie Matysová (A-?), Vlasta Novotná (A-93)

HELIOS VO Jeseník: Jiří Lasovský (A-137), Radek Gregor (A-277), František Jedlička (A-102), Marek Kittel (A-444), Petr Kolář (A-?), Kamil Kopecký(A-412), Daniel Korczynski (A-?), Miroslav Moroz (A-435), Lenka Drozdová (A-443), Monika Lužíková (A-442), Pavla Penková (A-299), Jana Ševčíková (A-202)

TJ Zlaté Hory: Michal Králík (A-408), Miloš Adámek (A-181), Jan Dvořák (A184), Michal Horníček (A-409), Stanislav Ostrý (A-407), Michal Skýpala (A-438), Martin Svoboda (A-439), Petr Uhlárik (A-454), Pavel Urbášek (A-440), Kateřina Babjaková (A-409ž), Petra Faturová (A-396), Tereza Kalašová (A-399), Petra Smitalová (A-414), Jana Skypalová (A-410)

 TJ Spartak Mikulovice: Jan Daňa(A-424), Pavel Čičák (A-452), Ladislav Dlabač (A-?), Petr Navrátil (A-?), Jakub Polešenský (A-414), Viktor Stiak (A-304), Roman Šťastný (?), Martin Trčka (A-410), Pavel Zapletal (A-411), Tereza Dvořáková (A-407), Tereza Matyšťáková (A-?), Zuzana Ostrá (A-346), Helena Trčková (A-50), Lenka Trčková (A-345), Michaela Vostárová (A-?)

Uragán JeseníkRoman Kalina (A-215), Josef Bartošák (A-145), Tomáš Fryč (A-450), Lubomír Hazucha (A-333), Jiří Macek (A-53), Pavel Ostrý (A-51), František Paprsek (A-431), Ivan Prokop (A-141), Jan Škoda (A-77), Andrzej Zubel (A-429), Lucie Divinová (A-424), Jarmila Fryčová (A-87),  Eva Konečná (A-?), Aneta Macková (A-421), Aneta Turská (A-422)

Panoramix VrbnoJiří Juříček (A-426), Vratislav Jarmar (A-447), Petr Kadklec (A-428), Pavel Kapoun (A-433), Miroslav Tužka(A-437), Jaroslav Vlček (A-427), Renata Dudková (A-?), Ludmila Jarošová (A-419), Radka Kapounová (?), Jan Lisičanová (A-448), Klára Macháčová (A-420), Zdeňka Mertová (A-417), Dita Vlčková (A-?)

GIM YES Jeseník: Ondřej Güttner (A-369), Daniel Ambrož (?), Jan Hazucha (A-?), Adam Koníček (?), Jakub Kraus (A-432), Lukáš Kunovský (?), Karel Schneider (A-?), Marek Schneider (A-449),  Petra Branková (A-?), Romana Němcová (A-?), Lucie Novotná (A-425), Jana Paličková (A-?), Šárka Šuláková (A-319)

 

 

 

 

 

Soupisky týmů 2012/13  (mixy)
(A=registrován - číslo registrace),  (?- registrace nedohledána/neregistrován)

TJ Řetězárna Česká Ves: Jiří Lasovský (A-137), Karel Hlava (A-256),  Jaroslav Hubyč  (A-425), Petr Kubíček (A-406), Miroslav Lysák (A-156), Petr Macek (A-157), Michal Matys (A-255), Jiří Mazák (A-159), Pavel Podvolecký (A-163), Martin Šalplachta(A-161), František Šalplachta (A-162), František Šalplachta st. (A-162), Ondřej Škultety (A-436), Jan Tanert (A-415), Oldřich Tomíček (A-164), Petr Venos (A-434), Monika Čtveráčková (A-426), Hana Marková (A-415), Vlasta Novotná (A-93)

Favoriti Jeseník: Roman Grosič (A-251), Miroslav Almášy (A-301) Pavel Antoš (A-150), Marek Benda (?), Radek Gregor (A-277), František Jedlička (A-102), Kamil Kopecký(A-412), Miroslav Moroz (A-435), Dominik Pecha (A-370), Romana Grosičová Bráblíková (A-60), Štěpánka Ježková (A-306), Romana Němcová (A-?), Jana Ševčíková (A-202)

TJ Zlaté Hory: Michal Králík (A-408), Miloš Adámek (A-181), Jan Dvořák (A184), Michal Horníček (A-409), Stanislav Ostrý (A-407), Zdenek Trličík (A-170), Jaroslav Vojčák (?), Tereza Dvořáková (A-407), Petra Faturová (A-396), Tereza Kalašová (A-399), Petra Smitalová (A-414), Jana Skypalová (A-410)

TJ Spartak Mikulovice: Jan Daňa(A-424), Michal Ciupek (?)Pavel Čičák (?), Jakub Polešenský (A-414), Stanislav Poskočil (?), Viktor Stiak (A-304), Roman Šťastný (?), Martin Trčka (A-410), Pavel Zapletal (A-411), Kateřina Klímová (?), Anna Navrátilová (?), Zuzana Ostrá (A-346), Helena Trčková (A-50), Lenka Trčková (A-345)

Uragán JeseníkRoman Kalina (A-215), Josef Bartošák (A-145), Lubomír Hazucha (A-333), Jiří Macek (A-53), Rostislav Novák (?), Pavel Ostrý (A-51), František Paprsek (A-431), Ivan Prokop (A-141), Jan Škoda (A-77), Andrzej Zubel (A-429), Lucie Divinová (A-424), Eva Konečná (?), Aneta Macková (A-421), Aneta Turská (A-422)

Panoramix VrbnoJiří Juříček (A-426), Petr Kadklec (A-428), Pavel Kapoun (A-433), Miroslav Tužka(A-437), Jaroslav Vlček (A-427), Ludmila Jarošová (A-419), Radka Kapounová (?), Klára Macháčová (A-420), Zdeňka Mertová (A-417)

GIM YES Jeseník: Ondřej Güttner (A-369), Dan Ambrož (?), Adam Koníček (?), Jakub Kraus (A-432), Lukáš Kunovský (?), Michal Pospíšil (?), Štěpán Uhl (?), Lucie Novotná (A-425), Helena Schrommová ml. (?), Martina Sikorová (?), Šárka Šuláková (A-319)

 

Soupisky týmů 2011/12  (mixy)
TJ Řetězárna Česká Ves: Jiří Lasovský (A-137), Hubyč Jaroslav (A-425), Miroslav Lysák (A-156), Jiří Mazák (A-159), Martin Šalplachta(A-161), František Šalplachta (A-162), František Šalplachta st. (A-162), Oldřich Tomíček (A-164), Michal Matys (A-255), Jan Tanert (A-415), Petr Kubíček (A-406), Karel Hlava (A-256), Petr Macek (A-157), Pavel Podvolecký (A-163), Petra Faturová (A-396),  Hana Marková (A-415), Vlasta Novotná (A-93)

TJ Zlaté HoryMichal Králík (A-408), Miloš Adámek (A-181), Jan Dvořák (A184), Michal Horníček (A-409), Stanislav Ostrý (A-407), Zdenek Trličík (A-170), Jaroslav Vojčák (?), Petra Smitalová (A-414), Miša Kamlerová (?),  Barbora Zemanová (A-416), Jana Skypalová (?)

Uragán JeseníkRoman Kalina (A-215), Josef Bartošák (A-145), Lubomír Hazucha (A-333), Jiří Macek (A-53), Pavel Ostrý (A-51), František Paprsek (?), Ivan Prokop (A-141), Jan Škoda (A-77), Tereza Dvořáková (A-407), Andrea Eliášová (A-393),Aneta Macková (?), Lenka Odrážková (A-383)

TJ Spartak Mikulovice: Jan Daňa(A-424), Pavel Čičák (?), Radek Olejník (A-417), Jakub Polešenský (A-414), Stanislav Poskočil ?), Viktor Stiak (A-304), Martin Trčka (A-410)), Pavel Zapletal (A-411), Anna Navrátilová (?), Zuzana Ostrá (A-346), Lucie Šajdáková (A-411), Helena Trčková (A-50), Lenka Trčková (A-345)

Favoriti-Rybářství Nýznerov: Roman Grosič (A-251),Miroslav Almášy (A-301), Pavel Antoš (A-150), Ondřej Güttner (A-369), František Jedlička (A-102), Kamil Kopecký(A-412), Robert Škovráneki (A-200), Romana Grosičová Bráblíková (A-60), Štěpánka Ježková (A-306), Ilona Mičkerová (A-104), Romana Němcová (A-?), Jana Rychnovská (A-423)

Panoramix Vrbno:  Pavel Pytela(?), Jiří Juříček (A-426), Petr Kadklec (A-428), Jaroslav Vlček (A-427), Renáta Dudková (A-418), Ludmila Jarošová (A-419), Klára Macháčová (A-420), Zdenka Mertová (A-417)
 

Soupisky týmů 2010/11  (mixy)
Uragán JeseníkRoman Kalina (A-215), Josef Bartošák (A-145), Jiří Macek (A-53), Pavel Ostrý (A-51), Ivan Prokop (A-141), Andrea Eliášová (A-393), Helena Schrommová (A-105)

Rybářství NýznerovKamil Kopecký (A-412), Roman Grosič (A-251), Ondřej Güttner (A-369), Jan Kalina (A-404), Ludvík Minarčík (A-7), Adam Reisig (A-402), Adam Záhorský (A-413), Tereza Dvořáková, Veronika Jirešová, Tereza Kalašová (?), Martina Kovářová (?),  Jana Pavličíková(A-279), Markéta Záhorská (A-282),

TJ Řetězárna Česká Ves: Jiří Lasovský (A-137), Miroslav Lysák (A-156), Jiří Mazák (A-159), Martin Šalplachta(A-161), František Šalplachta (A-162), František Šalplachta st. (A-162), Oldřich Tomíček (A-164), Michal Matys (A-255), Jan Tanert (A-415), Petr Kubíček (A-406), Karel Hlava (A-256), Petr Macek (A-157), Pavel Podvolecký (A-163), Hana Marková (A-415)

TJ Zlaté HoryZdenek Trličík (A-170), Miloš Adámek (A-181), Jan Dvořák (A184), Michal Horníček (A-409), Michal Králík (A-408), Stanislav Ostrý (A-407), Petra Smitalová (A-414), Miša Kamlerová (?),  Veronika Kotesová (?), Jana Skypalová (?)

TJ Spartak Mikulovice:  Jan Daňa(A-424), Pavel Čičák (?), Radek Olejník (A-417), Jakub Polešenský (A-414), Martin Trčka (A-410)), Pavel Zapletal (A-411), Zuzana Ostrá (A-346), Lucie Šajdáková (?), Lenka Trčková (A-345),

Vápenná:  Lubomír Hazucha(A-333), Martin Keltoš, Jan Lapčík(?), Jan Škoda (A-77), Robert Škorvánek (A-200), Karel Táborský (A-340), Dagmar Bakešová (A-16), Radka Jelínková (A-381), Eva Schneiderová (A-286)

 

Náhledy fotografií ze složky 1. turnaj mixvolejbal 5.10.2013 Mikulovice